اسپری افکت ترندی طلایی شامپاینی دوپلی کالر Trendy champagne

برند : duplicolor

جدید

اسپری دکوراتیو و هنری طلایی شامپاینی

Trendy- Gold champagne

برای ایجاد افکت طلایی شامپاینی متالیک

ضد خش و مقاوم در برابر سایش

قابل استفاده روی فلز، آلومینیوم، شیشه، سنگ، سرامیک، چوب و انواع پلاستیک

Duplicolor

400 میلی لیتر

ساخت آلمان

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

گروه صنعتی موتیپ دوپلی


گروه صنعتی موتیپ دوپلی در سال 1938 در کشور آلمان تاسیس شده و دومین تولید کننده پولیش، واکس ، رنگ های اتومبیلی، قلمهای ترمیمی و اسپری های تکنیکال در دنیا می باشد و بیشتر از 50 درصد از سهم بازار اروپا را دارا می باشد. این گروه دارای 50 سال سابقه حرفه ای در امر تولید رنگ های اسپری خودرویی بوده و با بسیاری از بزرگترین تولید کنندگان خودرو از جمله مرسدس بنز، بی ام و، پورشه و غیره همکاری نزدیک دارد. گروه موتیپ دوپلی دارای گواهینامه بین المللی ایزو9001 و ایزو9002  میباشد.

شرکت رنگ دوپلی پارس

شرکت رنگ دوپلی پارس وابسته به گروه صنعتی فومن شیمی و گروه صنعتی موتیپ دوپلی در کشور آلمان می باشد. با توجه به نیاز بازار داخلی به رنگهای اسپری با کیفیت بالا طبق استانداردهای بین المللی، شرکت رنگ دوپلی پارس با هدف تولید و عرضه رنگ های اسپری با مصارف صنعتی، خودرویی و خانگی و ایجاد تنوع رنگ مطابق با درخواست مصرف کنندگان داخلی و خارجی و جلب رضایت آنان و با بهره گیری از تکنولوژی نوین در سال 1384 در ایران پا به عرصه فعالیت های صنعتی نهاد. شایان ذکر است شرکت رنگ دوپلی پارس برای اولین بار در ایران تولیدکننده انواع رنگ های خودرویی به صورت اسپری و قلم خشگیر می باشد.

اسپری ترندی طلایی شامپاینی دوپلی کالر

اسپری ترندی طلایی شامپاینی دوپلی کالر برای مصارف هنری و دکوراتیو است. اسپری افکت ترندی یک وارنیش سریع خشک با افکت متالیک است و در 3 رنگ خاکستری ذغالی، طلایی شامپاینی، طلایی عتیقه برلیان موجود است. مزیت استفاده از اسپری ترندی در این است که دیگر نیازی به براق کننده برای تاپ کوت نیست. 

باید به این موضوع توجه کرد که جلوه ایجاد شده به رنگ زمینه بستگی دارد.

برای بازسازی اشیا قدیمی، با یک سمباده مناسب سطح را آماده کنید و سپس 2 تا 3 لایه نازک اسپری کنید.

افکت ترندی طلایی کاملا ضدخش و در برابر سایش مقاوم بوده و روی سطوح فلز، آلومینیوم، چوب، سنگ، سرامیک و پلاستیک قابل استفاده است.

اسپری ترندی طلایی شامپاینی دوپلی کالر

شرایط رنگ آمیزی
سطح مورد نظر را قبل از اسپری کاملا تمیزکنید. سطوحی که نباید اسپری شوند را بپوشانید. روی سطوح چوبی باید رنگ زیر کار یا آستری اعمال شده باشد.
قبل از مصرف باید بین 3 تا 5 دقیقه تکان داده شود.
شرایط استاندارد رنگ آمیزی دمای 20 درجه سانتیگراد در نظر گرفته می شود و این به این معنی است که سطوح رنگ آمیزی،  رنگ یا اسپری حتی الامکان باید در چنین شرایط دمایی قرار داشته باشند تا نتیجه بهتری از رنگ آمیزی حاصل شود. بنابراین در صورتیکه شرایط دمایی استاندارد امکان پذیر نباشد زمان خشک شدن افزایش می یابد. فاصله استاندارد برای اسپری کردن  30 سانتی متر است و با انجام حرکت رفت و برگشتی روی سطح مورد نظر از متمرکز کردن اسپری روی موضع خودداری کرده و چند لایه نازک اسپری کنید تا یک سطح یکنواخت رنگ آمیزی حاصل شود.

شرایط نگهداری

در صورتیکه پس از پایان کار، مقداری از رنگ درون اسپری باقیمانده باشد، اسپری را سر و ته کرده و اسپری کنید تا نازل خالی شود. با این کار از خشک شدن رنگ درون نازل جلوگیری کرده و می توانید در دفعات بعد نیز از اسپری استفاده کنید.

اسپری را دور از نور مستقیم خورشید و منابع حرارتی نگهداری کنید.

 
جزئیات فنی
نوع اسپریافکت یا هنری

نوشتن دیدگاه

اسپری افکت ترندی طلایی شامپاینی دوپلی کالر Trendy champagne

اسپری دکوراتیو و هنری طلایی شامپاینی

Trendy- Gold champagne

برای ایجاد افکت طلایی شامپاینی متالیک

ضد خش و مقاوم در برابر سایش

قابل استفاده روی فلز، آلومینیوم، شیشه، سنگ، سرامیک، چوب و انواع پلاستیک

Duplicolor

400 میلی لیتر

ساخت آلمان

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0