دریل گیربکسی 13 میلیمتر مدل 2220 رونیکس Impact Drill

برند : رونیکس

جدید

دریل گیربکسی 13 میلیمتر مدل 2220 رونیکس

دارای مکانیزم ضربه ای

موتور پرقدرت دو سرعته صنعتی 

مجهز به کلید راستگرد چپگرد 

مجهز به کلید دیمردار 

دارای سه نظام آچاری 13 میلیمتری تمام فلزی

دارای عمق سنج

همراه با کیف BMC

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

دریل گیربکسی 13 میلیمتر رونیکس مدل 2220

همانطور که از نام دریل مدل 2220 مشخص است یک دریل گیربکسی است. استفاده از موتورهای گیربکسی در دریل با این هدف انجام می شود تا در موقع لزوم نوع و جهت حرکت، میزان سرعت خروجی و میزان گشتاور خروجی قابل تغییر باشد.

سه نظام دریل باید حتما فلزی باشد و در صورتیکه روی مواد سخت کار می کنید و انتظار کار سنگین از دریل دارید باید قطر سه نظام 13 میلیمتر باشد در غیر این صورت برای مصارف داخل منزل و کارهای سبک قطر 10 میلیمتر کافی است. برای کار روی بتن قطر سه نظام باید 13 میلیمتر و از نوع فلزی باشد. سه نظام دریل 2220 رونیکس 13 میلمیتر و از نوع تمام فلزی است. بنابراین برای کار روی بتن مناسب است.

برای مصارف داخل منزل دریل تک سرعته با سرعت 300 دور بر دقیقه می تواند مناسب باشد ولی برای مصارف حرفه ای گیربکس دو سرعته بهتر است و همچنین برای دریل کاری روی سطوح سخت مثل سیمان از سرعت بالا و همچنین قابلیت جکشی باید استفاده کرد.مکانیزم دریل 2220 رونیکس از نوع ضربه ای (چکشی) می باشد، مکانیزم ضربه ای برای سوراخکاری در بتن و دیوارعملکرد کارآمدی است ولی برای سوراخکاری در چوب و فلز کاربردی ندارد بنابراین برای مصارف خانگی بهتر است دریل چکشی تهیه شود.

دیمر در یک دریل این امکان را فراهم می کند تا بتوانید حین انجام کار در صورت لزوم سرعت دریل را کنترل کنید. داشتن کلید راستگرد و چپگرد و دیمر برای دریل مهم است. اهمیت کنترل سرعت در یک دریل بستگی به کاربر و مورد مصرف ابزار دارد ولی اگر نمی دانید ممکن است برای شما کارآیی داشته باشد یا نه، بهتر است نوع دیمر دار بخرید تا در هنگام لزوم از آن استفاده کنید.

با توجه به مشخصات فنی دریل 2220 رونیکس، سرعت در حالت آزاد 0 تا 1100 و 0 تا 2800 دور بر دقیقه ، قطرمته کاری در چوب 30 میلیمتر، در فلز13 میلیمتر، در بتن 16 میلیمتر است. می توان گفت دریل گیربکسی مدل 2220 رونیکس جهت مصارف منزل و مصارف نیمه حرفه ای انتخاب مناسبی است. وزن دستگاه 3.7 کیلو گرم است که هنگام استفاده ممکن است باعث خستگی شود اما دسته چرخان 360 که دارد استفاده از آن را آسان می کند.

دریل 2220 رونیکس مجهز به مخزن نگهدارنده مته و همچنین عمق سنج است. این دریل به همراه کیف مقاوم BMC عرضه شده است.

در خرید ابزارهای برقی بهتر است مدلی را تهیه کنیم که دارای کیف مخصوص و مقاوم هستند چون با این کار با صرف هزینه اندک، باعث جلوگیری از صدمات احتمالی و بالا رفتن طول عمر دستگاه می شویم.

تعمیر و نگهداری

موضوع مهم در استفاده از همه ابزار های برقی اعم از خانگی و صنعتی با هر نوع برندی، تعمیر و نگهداری است که در اکثر موارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار نمیگیرد. در حالیکه تعمیر و نگهداری صحیح سبب طول عمر مفید ابزار می شود.

همیشه باید ویژگی های ابزار را با توجه به آنچه تولید کننده به عنوان اطلاعات فنی معرفی می کند بشناسیم و بر اساس آن از ابزار استفاده کنیم.

هر ابزار برقی با هر برندی نیاز به نگهداری صحیح دارد. از ابزار برقی باید متناسب با ویژگی های آن استفاده کرد.  هنگام دریل کاری روی فلزات از سرعت پایین استفاده کنید و حالت چکشی را فعال نکنید، حالت چکشی و سرعت بالا مناسب  دیوار هاست.

دریل های چکشی مناسب سوراخ کاری های سنگین نیستند و نباید به جای بتن کن استفاده شوند.

روی سطوح سخت ابتدا از مته پیشرو استفاده کنید، ابتدا از مته نازک تر استفاده کنید بعد مته را عوض کنید و به قطر دلخواه برسید.

 تا جایی که ممکن است از ضربه خوردن ابزار جلوگیری شود.از ریختن مایعات روی ابزار جلوگیری شود این برای هر ابزار برقی یک صدمه محسوب می شود. در صورت بروز چنین مشکلی باید به سرعت خشک شود.

 بعد از استفاده، مته را باید از سه نظام جدا کرد و در محفظه مخصوص آن نگهداری کرد. 

بابد به طور دوره ای بعد از استفاده از دریل، موتور بادگیری و تمیز شود.

ضمانت نامه دارد

این محصول دارای ضمانت نامه یک ساله رونیکس به صورت یکبار در سال برا ی قطعات: آرمیچر، کلید، بالشتک و دنده مقابل می باشد.

 
جزئیات فنی
مدل2220
توان1050 وات
ولتاژ220 ولت
فرکانس50 هرتز
سرعت در حالت آزاد0-1100 دور در دقیقه ، 0-2800 دور در دقیقه
حداکثر قطر سوراخ کاری در چوب30 میلیمتر
حداکثر قطر سوراخ کاری در فلز13 میلیمتر
حداکثر قطر سوراخ کاری در بتن16 میلیمتر
وزن3.7 کیلوگرم
قطر سه نظام13 میلیمتر فلزی
تولید کنندهچین
ضمانت نامهیک سال گارانتی رونیکس
قابلیت راستگرد چپگرددارد
قابلیت چکشیدارد
کنترل سرعتدارد
کیف حملدارد

نوشتن دیدگاه

دریل گیربکسی 13 میلیمتر مدل 2220 رونیکس Impact Drill

دریل گیربکسی 13 میلیمتر مدل 2220 رونیکس

دارای مکانیزم ضربه ای

موتور پرقدرت دو سرعته صنعتی 

مجهز به کلید راستگرد چپگرد 

مجهز به کلید دیمردار 

دارای سه نظام آچاری 13 میلیمتری تمام فلزی

دارای عمق سنج

همراه با کیف BMC

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0