مادر رنگ اکرلیک زرد نیو کالر
1

مادر رنگ زرد اکریلیک نیو کالر

مادر رنگ اکرلیک زرد

نیو کالر New color

حجم 200 گرم

7,800 تومان

رنگ های اکرلیک به رنگ هایی گفته می شود که بر پایه رزین های اکرلیک ساخته می شوند. به همین دلیل این رنگ ها با آب رقیق می شوند و کاربری بسیار آسانی نسبت به رنگ های روغنی که بر پایه رزین های الکید ساخته می شوند، دارند.

پس از اجرای رنگ اکرلیک  روی سطح،  هنگام فرایند خشک شدن، آب موجود در رنگ بخار شده و مولکول های رزین با اتصال به یکدیگر پوششی را ایجاد می کنند که نسبت به آب کاملا مقاوم بوده و قابل شستشو است. این رنگ ها نسبت به رنگ های روغنی مزایای بسیاری دارند،کاملا بدون بو هستند. از خشک کن های حاوی سرب در آن ها استفاده نمی شود و آلودگی زیست محیطی ندارند، انعطاف پذیری و پوشانندگی بهتری دارند، مقاومت بسیار خوبی در مقابل سایش و ترک خوردگی دارند، در برابر اشعه خورشید مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند.

حداکثر زمان خشک شدن کامل برای پوشش اکرلیک 6 ساعت می باشد که زمان لازم برای اعمال پوشش دوم است بنابراین نسبت به رنگ های روغنی مدت زمان کمتری برای رنگ آمیزی نیاز دارند، روی انواع سطوح سیمانی، چوبی، گچی و فلزی و سطوح مختلف قابل اجرا هستند. همچنین ابزار رنگ آمیزی پس از اعمال رنگ نیازی به شستشو با حلال های نفتی ندارند و با آب به راحتی شسته  و تمیز می شوند.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*