دی کالر مات سفید اکرلیک نیو کالر

دی کالر سفید مات اکرلیک نیو کالر New color 

مخصوص داخل ساختمان

تهیه شده از رزین اکرلیک آب پایه

  • 1 کیلو
  • 4 کیلو
  • 10 کیلو
  • 3.7 کیلو
  • 21 کیلو
این محصول در انبار موجود نیست
8,300 تومان

سایر مشخصات محصول

رنگ : سفید
وزن : 1، 3.7، 4، 10، 21 کیلو
تولید کننده : نیو کالر
نوع رنگ : اکرلیک مات

رنگ اکرلیک سفید مات نیوکالر

دی کالر مات سفید

رنگ های اکرلیک به دسته رنگ هایی گفته می شود که بر پایه رزین های اکرلیک که قابل حل در آب هستند، ساخته می شوند. به همین دلیل این رنگ ها با آب رقیق می شوند و کاربری بسیار آسانی نسبت به رنگ های روغنی که بر پایه رزین های الکید ساخته می شوند، دارند.

پس از اعمال رنگ اکرلیک  روی سطح،  هنگام فرایند خشک شدن، آب موجود در رنگ بخار شده و مولکول های رزین با اتصال به یکدیگر پوششی را ایجاد می کنند که نسبت به آب کاملا مقاوم بوده و قابل شستشو است. این رنگ ها نسبت به رنگ های روغنی مزایای بسیاری دارند تنوع رنگی بسیا ربالا دارند که به راحتی توسط دستگاه ترکیب رنگ تهیه می شود،  با داشتن کد رنگ اکرلیک هر زمان و هر مقدار که لازم باشد رنگ مورد نظر در دسترس است. کاملا بدون بو هستند، از خشک کن های حاوی سرب در آن ها استفاده نمی شود و آلودگی زیست محیطی ندارند، انعطاف پذیری و پوشانندگی بهتری دارند، مقاومت بسیار خوبی در مقابل سایش و ترک خوردگی دارند، در برابر اشعه خورشید مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند.

حداکثر زمان خشک شدن کامل برای پوشش اکرلیک 6 ساعت می باشد که زمان لازم برای اعمال پوشش دوم است بنابراین نسبت به رنگ های روغنی مدت زمان کمتری برای رنگ آمیزی نیاز دارند، بر روی همه انواع سطوح سیمانی، چوبی، گچی و فلزی قابل اجرا هستند ولی براقیت کمتری نسبت به رنگ های روغنی دارند بنابراین اگر براقیت سطح مورد نظر بسیار مهم باشد استفاده از رنگ روغنی توصیه می شود. همچنین ابزار رنگ آمیزی پس از اعمال رنگ نیازی به شستشو با حلال های نفتی ندارند و با آب به راحتی شسته  و تمیز می شوند.

پیشنهاد ما برای رنگ آمیزی داخل منزل و فضای بیرونی استفاده از رنگ های اکرلیک نیو کالر است که با تکنولوژی روز اروپا تولید می شود و در طیف وسیعی از رنگ ها به هر میزان که لازم باشد، بوسیله دستگاه ترکیب رنگ کامپیوتری، قابل ارایه است.

دی کالر مات نیو کالر پوشش مخصوص رنگ آمیزی داخل منزل محسوب می شود و در حجم های 1 ، 3.5 ، 4 ، 10 و 20 کیلو تولید شده است. بسته بندی  1 و 4 کیلو  به صورت کوارت  بوده و مقادیر دیگر ظروف مخصوص پلاستیکی می باشد.

میزان پوشانندگی دی کالر 1کیلوگرم برای هر 5  متر مربع می باشد.

فروش رنگ ترکیبی، به دلیل اهمیت انتخاب رنگ که باید در نور روز، از روی کاتالوگ صورت بگیرد به صورت اینترنتی انجام نمی پذیرد و برای تهیه رنگ های ترکیبی باید به فروشگاه مراجعه شود.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*