سیم چین 6 اینچ نووا NOVA

برند : نووا

جدید

سیم چین  نووا NOVA

کد کالا NTP 8006

طول سیم چین 6 اینچ معادل 15 سانتیمتر

جنس دسته TPR 

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

سیم چین  نووا به روش Drop Forged تولید شده است. امروزه روی بسیاری از ابزارهای دستی ممکن است این دو کلمه حک شده باشد. Drop Forged روش مدرن شده آهنگران قدیم است. همه ما با کار آهنگران آشنا هستیم. در این روش قطعه ای از مذاب با ضربات پتک شکل دهی می شود. در روش Drop Forg مذاب به درون قالبی که شکل محصول نهایی است ریخته شده و تحت تاثیر فشار بسیار زیادی قرار می گیرد و به این روش شکل دهی صورت می گیرد. در طی این فرایند فلز دچار کشش بسیار زیادی می شود و ساختار منظم پیدا می کند که منجر به بهبود خواص نهایی می شود. تولید کنندگان با حک کردن کلمه Drop Forged روی ابزار های دستی خود در واقع استحکام و دوام محصولات خود را نشان می دهند زیرا طی این روش محصول نهایی بهتری نسبت به روش های ماشین کاری و یا ریخته گری بدست می آید، بنابراین جهت کاربردهای حرفه ای طراحی شده است.

در سیم چین نووا سطح پولیش کاری شده و دسته ها از جنس TPR است. TPR به گروهی از پلاستیک ها گفته می شود که خاصیت کشسانی دارند.

مقاومت زیاد در برابر سایش و لغزش و ضد عرق بودن دسته ها که مانع از خستگی دست کاربر می شود، از ویژگی های دیگر این ابزار است.

طول این سیم چین حدود 15 سانتی متر است، دارای استاندارد اروپا بوده و در چین تولید شده است.

نوشتن دیدگاه

سیم چین 6 اینچ نووا NOVA

سیم چین  نووا NOVA

کد کالا NTP 8006

طول سیم چین 6 اینچ معادل 15 سانتیمتر

جنس دسته TPR 

نوشتن دیدگاه

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0