گیره آویز چسبی شفاف Command

جدید

گیره آویز چسبی شفاف

مارکCommand

کد کالا:17093CLRES

حداکثر تحمل وزن: 1.8 کیلوگرم

ساخت آمریکا

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

گیره های آویز چسبی از جمله وسایلی هستند که همیشه در منزل مورد نیاز هستند و به میزان زیادی به کار گرفته می شوند. می توانید با استفاده از آنها به منزل خود نظم بیشتری بدهید. و حتی می توانید از این گیره ها به دلیل اینکه نیازی به سوراخ کردن ندارند، داخل کمد و انباری و حتی کاببینت آشپزخانه هم استفاده کنید. چون به راحتی با استفاده از چسب دوطرفه که همراه این گیره ها قرار داده شده، در محل موردنظر نصب می شوند.
گیره آویزچسبی شفاف Command تحمل وزن تا 1.8 کیلوگرم را دارد و به راحتی داخل کمد نصب می شود. همچنین به راحتی و بدون صدمه زدن به محل نصب هم جدا می شوند.

این گیره ها را نباید روی کاغذ دیواری نصب کرد و روی دیوارپوش و یا تکسچر هم اتصال به طور کامل انجام نمی گیرد. برای آویز کردن اشیا گرانقیمت و اشیایی که در اثر سقوط صدمه می بینند استفاده نکنید. همیشه از یک گیره برای آویزان کردن یک جسم استفاده کنید و بیش  از وزن قابل تحمل گیره، از آن استفاده نکنید.

روش نصب:

ابتدا با یک دستمال و اسپری شیشه پاک کن محل نصب را تمیز کنید، لطفا از پاک کننده دیگری استفاده نکنید. سپس قسمت آبی رنگ چسب را جدا کرده و چسب را از قسمتی به پشت گیره بچسبانید که انحنای پایین از خط مشخص شده روی چسب از لبه پایین گیره بیرون باشد، این کار برای جداکردن گیره در موقع لزوم انجام می گیرد. سپس قسمت مشکی را جداکرده و گیره را به محل موردنظر بچسبانید و 30 ثانیه با فشار نگاه دارید. قبل از استفاده از گیره 1 ساعت صبر کنید تا استحکام کافی در محل اتصال ایجاد شود.

روش جداکردن:

در صورتیکه قصد جداکردن گیره را داشتید لطفا طبق روش زیر عمل کنید.

برای جداکردن گیره هیچوقت نوارچسب (که قبلا موقع چسباندن پشت گیره قرار داشت) و در لبه پایین گیره دیده می شود را به سمت خودتان نکشید.

با یک دست (اگر راست دست هستید، با دست چپ) گیره را به آرامی نگاه دارید تا هنگام جداشدن به انگشتتان برخورد نکند و با دست دیگر نوار موردنظر را حدود 40 سانتیمتر تا زمانیکه گیره جدا شود کاملا در امتداد دیوار به سمت پایین بکشید. گیره به این ترتیب جدا می شود و به دیوار نیز آسیبی وارد نمی شود.

 
جزئیات فنی
برندCommand
متعلقاتدو تکه چسب دوطرفه
رنگ بدنهشفاف
ابعاد4*9.5 سانتیمتر

نوشتن دیدگاه

گیره آویز چسبی شفاف Command

گیره آویز چسبی شفاف

مارکCommand

کد کالا:17093CLRES

حداکثر تحمل وزن: 1.8 کیلوگرم

ساخت آمریکا

نوشتن دیدگاه

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0