گیره آویز چسبی بزرگ با تحمل وزن 2.2 کیلوگرم Command

جدید

گیره آویز چسبی بزرگ

مارک Command

کد کالا: 17069ES

حداکثر تحمل وزن: 2.2 کیلوگرم

ساخت مکزیک آمریکا

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

گیره های آویز چسبی از جمله وسایلی هستند که همیشه در منزل مورد نیاز هستند و به میزان زیادی به کار گرفته می شوند. می توانید با استفاده از آنها به منزل خود نظم بیشتری بدهید. و حتی می توانید از این گیره ها به دلیل اینکه نیازی به سوراخ کردن ندارند، داخل کمد و انباری و حتی کاببینت آشپزخانه هم استفاده کنید. چون به راحتی با استفاده از چسب دوطرفه که همراه این گیره ها قرار داده شده، در محل موردنظر نصب می شوند.
گیره آویز چسبی بزرگ Command تحمل وزن تا 2.2 کیلوگرم را دارد و دارای گیره فلزی برای استحکام بیشتر است. به راحتی  نصب می شود. همچنین به راحتی و بدون صدمه زدن به محل نصب هم جدا می شوند.

این گیره ها را نباید روی کاغذ دیواری نصب کرد و روی دیوارپوش و یا تکسچر هم اتصال به طور کامل انجام نمی گیرد. برای آویز کردن اشیا گرانقیمت و اشیایی که در اثر سقوط صدمه می بینند استفاده نکنید. همیشه از یک گیره برای آویزان کردن یک جسم استفاده کنید و بیش  از وزن قابل تحمل گیره، از آن استفاده نکنید.

روش نصب:

ابتدا با یک دستمال و اسپری شیشه پاک کن محل نصب را تمیز کنید، لطفا از پاک کننده دیگری استفاده نکنید. سپس قسمت قرمز رنگ چسب را جدا کرده و چسب را در قسمت مشخص پشت گیره بچسبانید. سپس قسمت مشکی را جداکرده و گیره را به محل موردنظر بچسبانید و 10 ثانیه با فشار نگاه دارید. قسمت اتصال گیره با این کار به دیوار می چسبد سپس گیره را به سمت بالا به صورت کشویی بکشید و بردارید تا قسمت اتصال روی دیوار را ببینید. اکنون این قسمت را با انگشت به دیوار به مدت 30 ثانیه فشار دهید تا اتصال کامل شود حالا مجددا گیره به همان صورت از بالا به صورت کشویی برگردانید. قبل از استفاده از گیره 1 ساعت صبر کنید تا استحکام کافی در محل اتصال ایجاد شود.

روش جداکردن:

در صورتیکه قصد جداکردن گیره را داشتید لطفا طبق روش زیر عمل کنید.

برای جداکردن گیره، گیره را به صورت کشویی به سمت بالا بکشید.

با یک دست (اگر راست دست هستید، با دست چپ) پایه اتصال را به آرامی نگاه دارید تا هنگام جداشدن به انگشتتان برخورد نکند و با دست دیگر هر نوار را حدود 40 سانتیمتر تا زمانیکه جدا شود کاملا در امتداد دیوار به سمت پایین بکشید. گیره به این ترتیب جدا می شود و به دیوار نیز آسیبی وارد نمی شود.

 
جزئیات فنی
کد کالا17069ES
برندCommand
متعلقاتیک تکه چسب دوطرفه
رنگ بدنهسفید
ابعاد4*10 سانتیمتر

نوشتن دیدگاه

گیره آویز چسبی بزرگ با تحمل وزن 2.2 کیلوگرم Command

گیره آویز چسبی بزرگ

مارک Command

کد کالا: 17069ES

حداکثر تحمل وزن: 2.2 کیلوگرم

ساخت مکزیک آمریکا

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0