گیره آویز چسبی مشکی دو شاخه Command

جدید

گیره آویز چسبی پلاستیکی مشکی

مارکCommand

کد کالا:17087SES

حداکثر تحمل وزن: 1.3 کیلوگرم

ساخت: مکزیک آمریکا

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

گیره های آویز چسبی از جمله وسایلی هستند که همیشه در منزل مورد نیاز هستند و به میزان زیادی به کار گرفته می شوند. می توانید با استفاده از آنها به منزل خود نظم بیشتری بدهید. و حتی می توانید از این گیره ها به دلیل اینکه نیازی به سوراخ کردن ندارند، داخل کمد و انباری و حتی کاببینت آشپزخانه هم استفاده کنید. چون به راحتی با استفاده از چسب دوطرفه که همراه این گیره ها قرار داده شده، در محل موردنظر نصب می شوند.
گیره آویز چسبی پلاستیکی دو شاخه Command تحمل وزن تا 1.3 کیلوگرم را دارد و به راحتی داخل کمد نصب می شود. همچنین به راحتی و بدون صدمه زدن به محل نصب هم جدا می شوند.

این گیره ها را نباید روی کاغذ دیواری نصب کرد و روی دیوارپوش و یا تکسچر هم اتصال به طور کامل انجام نمی گیرد. برای آویز کردن اشیا گرانقیمت و اشیایی که در اثر سقوط صدمه می بینند استفاده نکنید. همیشه از یک گیره برای آویزان کردن یک جسم استفاده کنید و بیش  از وزن قابل تحمل گیره، از آن استفاده نکنید.

روش نصب:

ابتدا با یک دستمال و اسپری شیشه پاک کن محل نصب را تمیز کنید، لطفا از پاک کننده دیگری استفاده نکنید. سپس قسمت قرمز رنگ چسب را جدا کرده و چسب را به پشت گیره بچسبانید. سپس قسمت مشکی را جداکرده و گیره را به محل موردنظر بچسبانید و 10 ثانیه با فشار نگاه دارید. سپس گیره را به سمت بالا در امتداد دیوار هل بدهید تا از پایه جدا شود، به مدت 30 ثانیه پایه را به دیوار فشار دهید. مجددا گیره را از سمت بالا در امتداد دیوار روی پایه بکشید تا روی پایه نصب شود، قبل از استفاده از گیره 1 ساعت صبر کنید تا استحکام کافی در محل اتصال ایجاد شود.

روش جداکردن:

در صورتیکه قصد جداکردن گیره را داشتید لطفا طبق روش زیر عمل کنید.

برای جداکردن گیره ابتدا گیره را در امتداد دیوار به سمت بالا بکشید تا از پایه جدا شود.

با یک دست (اگر راست دست هستید، با دست چپ) پایه را به آرامی نگاه دارید تا هنگام جداشدن به انگشتتان برخورد نکند و با دست دیگر قسمت منحنی پایین نوار چسب را حدود 40 سانتیمتر تا زمانیکه پایه جدا شود کاملا در امتداد دیوار به سمت پایین بکشید. پایه به این ترتیب جدا می شود و به دیوار نیز آسیبی وارد نمی شود.

 
جزئیات فنی
برندCommand
متعلقاتدو تکه چسب دوطرفه
رنگ بدنهمشکی
ابعاد4*8 سانتیمتر

نوشتن دیدگاه

گیره آویز چسبی مشکی دو شاخه Command

گیره آویز چسبی پلاستیکی مشکی

مارکCommand

کد کالا:17087SES

حداکثر تحمل وزن: 1.3 کیلوگرم

ساخت: مکزیک آمریکا

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0