گیره چسبی مخصوص کابل و سیم Command
0

گیره چسبی مخصوص کابل و سیم Command

گیره چسبی شفاف مخصوص کابل و سیم

مارکCommand

کد کالا:17017CLR

مخصوص کابل و سیم آنتن

تعداد: 4 عدد

ساخت: مکزیک آمریکا

این محصول در انبار موجود نیست
8,000 تومان
با خرید 3 عدد اسپری دوپلی کالر 3% تخفیف بگیرید

سایر مشخصات محصول

برند : Command
متعلقات : 5 تکه چسب دوطرفه
رنگ بدنه : شفاف
ابعاد : 2.5*3 سانتیمتر

گیره های چسبی از جمله وسایلی هستند که همیشه در منزل مورد نیاز هستند و به میزان زیادی به کار گرفته می شوند. می توانید با استفاده از آنها به منزل خود نظم بیشتری بدهید. چون به راحتی با استفاده از چسب دوطرفه که همراه این گیره ها قرار داده شده، در محل موردنظر نصب می شوند و به راحتی هم جدا می شوند.
گیره چسبی شفاف مخصوص کابل Command برای نظم دادن به سیم های آنتن و کابل به کار گرفته می شوند.

این گیره ها را نباید روی کاغذ دیواری نصب کرد و روی دیوارپوش و یا تکسچر هم اتصال به طور کامل انجام نمی گیرد. برای آویز کردن اشیا گرانقیمت و اشیایی که در اثر سقوط صدمه می بینند استفاده نکنید. همیشه از یک گیره برای آویزان کردن یک جسم استفاده کنید و بیش  از وزن قابل تحمل گیره، از آن استفاده نکنید.

روش نصب:

ابتدا با یک دستمال و اسپری شیشه پاک کن محل نصب را تمیز کنید، لطفا از پاک کننده دیگری استفاده نکنید. سپس قسمت سیاه رنگ چسب را جدا کرده و چسب را به محل موردنظر روی دیوار بچسبانید و به مدت 30 ثانیه نگاه دارید. سپس قسمت آبی چسب را جداکرده و گیره را به آن بچسبانید و 30 ثانیه با فشار نگاه دارید. قبل از استفاده از گیره 1 ساعت صبر کنید تا استحکام کافی در محل اتصال ایجاد شود.

روش جداکردن:

در صورتیکه قصد جداکردن گیره را داشتید لطفا طبق روش زیر عمل کنید.

با یک دست (اگر راست دست هستید، با دست چپ) پایه را به آرامی نگاه دارید تا هنگام جداشدن به انگشتتان برخورد نکند و با دست دیگر قسمت منحنی پایین نوار چسب را حدود 15سانتیمتر تا زمانیکه پایه جدا شود کاملا در امتداد دیوار به سمت پایین بکشید. پایه به این ترتیب جدا می شود و به دیوار نیز آسیبی وارد نمی شود.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*