ترکیب رنگ کامپیوتری نیوکالر

رنگ اکرلیک چیست

رنگ اکرلیک رنگی است که از رزین های اکرلیک تهیه می شود. این رزین ها در حلال های آب پایه غوطه ور هستند و به همین دلیل مهمترین مزیت این رنگها این است که دوستدار محیط زیست هستند.

رنگ های اکرلیک طیف رنگی بسیار متنوعی دارند، به آسانی به کمک دستگاه ترکیب رنگ کامپیوتری تنها با وارد کردن کد رنگ، تولید می شوند و به وسیله هر شخصی قابل اجرا هستند.

زمان خشک شدن کوتاه، نداشتن بوی حلال های نفتی و نداشتن مواد مضر و سرطان زا از مزیت های مهم رنگ اکرلیک است.

از ویژگی های ترکیب رنگ کامپیوتری این است که به جای انتخاب از چند رنگ محدود به راحتی از میان هزاران رنگ و شید مختلف، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و به کار می برید.همچنین با داشتن کد رنگ انتخابی بارها می توانید رنگ مورد نظر خود را سفارش داده و استفاده کنید. در حالیکه قبل از ترکیب رنگ کامپیوتری تهیه رنگ با طیف موردنظر کار بسیار سخت و زمان بری بود و بعضا به نتیجه دلخواه هم منجر نمی شد.

در روش سنتی، رنگ های اصلی باید با مقادیر مختلف بارها و بارها مخلوط میشد تا به رنگ موردنظر رسید و البته این روش تکرار پذیر هم نبود. در سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری با داشتن کد رنگ همیشه رنگ دلخواه در دسترس است.

رنگ اکرلیک قابل شستشو است.

رنگ اکرلیک قابل شستشو است. فرایند خشک شدن در رنگ اکرلیک به این صورت است که با تبخیر آب و حلال، شبکه کاملا مقاوم از رزین و رنگ ایجاد می شود و لایه رنگی ایجاد شده از رنگ اکرلیک در مقابل آب و مواد شوینده خانگی کاملا مقاوم است. می توانید بارها سطوح رنگ شده را تمیز کنید بدون اینکه نگران از بین رفتن رنگ باشید.

رنگ اکرلیک نیوکالر برای چه سطوحی مناسب است.

رنگ اکرلیک نیوکالر در گروه رنگ های ساختمانی قرار دارد و برای سطوح مختلف استفاده می شود. سفال، چوب، گچ، سیمان، فلز و بسیاری از سطوح

همچنین شامل رنگ های مخصوص نما، رنگ های دکوراتیو، رنگ داخل و رنگ پتینه است.

فروشگاه رنگ و ابزار برادران لطفی به عنوان تنها نماینده رنگ ساختمانی نیوکالر در غرب تهران و دارا بودن سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری، ارائه کننده همه محصولات نیوکالر و تولید رنگ های ترکیبی است.

گیشا بین هشتم و جواد فاضل پلاک 59 طبقه همکف فروشگاه رنگ و ابزار برادران لطفی 88240320 و 88240321

فیلتر محصولات
1 - 3 از 3
1 - 3 از 3