دریل ضربه ای 13 توسن مدل 0079D
0

دریل ضربه ای 13 توسن مدل 0079D

توان موتور 750 وات

سه نظام آچارخور فلزی 1.5 تا 13 میلیمتر

شستی چپگرد راستگرد مجزا از سوییچ

دیمردار

تعداد ضربه: 44800 ضربه در دقیقه

دارای شستی قفل کن سوییچ در حالت روشن

دارای سیستم خنک کننده

این محصول در انبار موجود نیست
141,500 تومان

سایر مشخصات محصول

مدل : 0079D توسن
توان : 750 وات
سرعت در حالت آزاد : 0 - 2800 دور در دقیقه
وزن : 2.2 کیلوگرم
حداکثر قطر سوراخ کاری در چوب : 30 میلیمتر
حداکثر قطر سوراخ کاری در فلز : 13 میلیمتر
حداکثر قطر سوراخ کاری در بتن : 16 میلیمتر
تعداد ضربه : 44800 در دقیقه
قطر سه نظام : 1.5 - 13 میلیمتر
برند : توسن
گارانتی : 1 سال گارانتی توسن
متعلقات : آچارسه نظام، دسته کمکی، خط کش تنظیم عمق
تولید کننده : چین

دریل ضربه ای 13 میلیمتر توسن مدل 0079D

در صورتیکه روی مواد سخت کار می کنید و انتظار کار سنگین از دریل دارید باید قطر سه نظام 13 میلیمتر باشد در غیر این صورت کارهای سبک قطر 10 میلیمتر کافی است. برای کار روی بتن قطر سه نظام باید 13 میلیمتر و از نوع فلزی باشد. سه نظام دریل 0079D توسن 13 میلمیتر و از نوع تمام فلزی است. بنابراین برای کار روی بتن مناسب است. 

دریل ضربه ای مدل 0079D توسن دارای مکانیزم ضربه ای با تعداد ضربه 44800 ضربه در دقیقه است.مکانیزم ضربه ای برای سوراخکاری در بتن و دیوار عملکرد کارآمدی است و برای کار روی بتن و مصالح ساختمانی عملکرد ضربه ای باید فعال شود.   ولی برای سوراخکاری در چوب و فلز کاربردی ندارد.

دیمر در یک دریل این امکان را فراهم می کند تا بتوانید حین انجام کار در صورت لزوم سرعت دریل را کنترل کنید. داشتن کلید راستگرد و چپگرد و دیمر برای دریل مهم است. اهمیت کنترل سرعت در یک دریل بستگی به کاربر و مورد مصرف ابزار دارد ولی اگر نمی دانید ممکن است برای شما کارآیی داشته باشد یا نه، بهتر است نوع دیمر دار بخرید تا در هنگام لزوم از آن استفاده کنید.

برای سوراخکاری باید از دور راستگرد استفاده کنید و هرگز نباید هنگام روشن بودن دستگاه نسبت به تغییر حالت و وضعیت کلیدها اقدام کنید. پس از ایست کامل سه نظام وضعیت مورد نظر را تعیین کنید.

با توجه به مشخصات فنی دریل 0079D توسن، سرعت در حالت آزاد 0 - 2800 دور بر دقیقه ، قطرمته کاری در چوب 30 میلیمتر، در فلز 13 میلیمتر، در بتن 16 میلیمتر است.

مدل 0079D دارای سیستم خنک کنندگی است و این قابلیت باعث افزایش طول عمر دریل می شود، همچنین دارای شستی قفل کن سوییچ در حالت روشن است.

وزن این دریل 2.2 کیلوگرم است، سنگین نیست و باعث خستگی دست نمی شود.

دریل 0079D به همراه کیف عرضه نشده است.

لوازم جانبی همراه دریل مدل 0079D عبارتند از: دسته کمکی، آچار سه نظام و خط کش تنظیم عمق

تعمیر و نگهداری

موضوع مهم در استفاده از همه ابزار های برقی اعم از خانگی و صنعتی با هر نوع برندی، تعمیر و نگهداری است که در اکثر موارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار نمیگیرد. در حالیکه تعمیر و نگهداری صحیح سبب طول عمر مفید ابزار می شود.

همیشه باید ویژگی های ابزار را با توجه به آنچه تولید کننده به عنوان اطلاعات فنی معرفی می کند بشناسیم و بر اساس آن از ابزار استفاده کنیم.

هر ابزار برقی با هر برندی نیاز به نگهداری صحیح دارد. از ابزار برقی باید متناسب با ویژگی های آن استفاده کرد.  هنگام دریل کاری روی فلزات از سرعت پایین استفاده کنید و حالت چکشی را فعال نکنید، حالت چکشی و سرعت بالا مناسب  دیوار هاست.

دریل های چکشی مناسب سوراخ کاری های سنگین نیستند و نباید به جای بتن کن استفاده شوند.

روی سطوح سخت ابتدا از مته پیشرو استفاده کنید، ابتدا از مته نازک تر استفاده کنید بعد مته را عوض کنید و به قطر دلخواه برسید.

 تا جایی که ممکن است از ضربه خوردن ابزار جلوگیری شود.از ریختن مایعات روی ابزار جلوگیری شود این برای هر ابزار برقی یک صدمه محسوب می شود. در صورت بروز چنین مشکلی باید به سرعت خشک شود.

 بعد از استفاده، مته را باید از سه نظام جدا کرد و در محفظه مخصوص آن نگهداری کرد. 

بابد به طور دوره ای بعد از استفاده از دریل، موتور بادگیری و تمیز شود.

ضمانت نامه دارد

این محصول دارای ضمانت یک ساله توسن است.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
نوار درزگیر نوار درزگیر فروش نوار درزگیر پروفیلی آلمانی به صورت متری

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

نظرات