اسپری افکت سه بعدی دوپلی کالر

برند : duplicolor

فقط آنلاین

جدید

Dupli Color

ویژگی رنگ: شفاف به همراه ذرات رنگ شده

کارایی: جلوه ایجاد شده به رنگ زمینه بستگی دارد

حجم: 150 میلی لیتر که برای 0.6 مترمربع کافیست

ساخت آلمان

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

معرفی اسپری رنگ سه بعدی دوپلی کالر
اسپری افکت سه بعدی دوپلی کالر در گروه اسپری های دکوراتیو دوپلی کالر قرار دارد. این اسپری بر روی سنگ، شیشه، سرامیک، فلز و سطوح چوبی پرایمر شده به منظور ایجاد افکت سه بعدی استفاده می شود. برای جلوه دادن روی قاب عکس، گلدان، جعبه کادو و هر سطح دیگری که می خواهید زیباتر شود.

جلوه افکت سه بعدی بستگی زیادی به سطح زیرین دارد و روی سطوحی که با رنگ مشکی رنگ شده اند بالاترین جلوه را دارد. همچنین افکت ایجاد شده با نور محیط و زاویه دید تعییر میکند و زیباتر دیده می شود. یکی از ویژگی های اسپری سه بعدی دوپلی کالر شفاف بودن (transparent) آن است و این امر باعث می شود تا روی همه رنگ های اکرلیک قابل استفاده باشد، می توانید قبل از اعمال اسپری سه بعدی یکی از اسپری های رال دوپلی را روی سطح مورد نظر اعمال کنید سپس با اسپری سه بعدی دوپلی کالر به آن جلوه زیباتر و بهتری بدهید.

چسبندگی بسیار خوب و کارایی بالایی که دارد از مزیت های دبگر این اسپری است پوشش سه بعدی ایجاد شده بسیار براق و یکدست است. بسیار سریع خشک می شود و ضد خراش و ضد شوک بوده و در اثر ضربه کنده نمی شود. همچنین می توانید برای حفظ زیبایی و جلوگیری از تاثیر رطوبت و نور یو وی و ماندگاری افکت سه بعدی از اسپری کیلر دوپلی کالر استفاده کنید.

مشخصات فیزیکی
زمان خشک شدن در دمای 20 درجه سانتیگراد، 30 دقیقه است و در همین زمان می توانید اسپری کیلر را اعمال کنید و 150 میلی لیتر برای 0.6 مترمربع کافیست.

مقاومت دمایی 80 درجه سانتیگراد است. یعنی سطوحی که با اسپری سه بعدی دوپلی کالر رنگ شده اند نباید به دمای بالای 80 درجه سانتیگراد برسند.
شرایط رنگ آمیزی
سطح مورد نظر را قبل از اسپری کاملا تمیزکنید. سطوحی که نباید اسپری شوند را بپوشانید. سطوح پلاستیکی باید پرایمر شده باشند و روی سطوح چوبی باید رنگ زیر کار یا آستری اعمال شده باشد.
قبل از مصرف باید بین 3 تا 5 دقیقه تکان داده شود.
شرایط استاندارد رنگ آمیزی دمای 20 درجه سانتیگراد در نظر گرفته می شود و این به این معنی است که سطوح رنگ آمیزی،  رنگ یا اسپری حتی الامکان باید در چنین شرایط دمایی قرار داشته باشند تا نتیجه بهتری از رنگ آمیزی حاصل شود. بنابراین در صورتیکه شرایط دمایی استاندارد امکان پذیر نباشد زمان خشک شدن افزایش می یابد. فاصله استاندارد برای اسپری کردن  30 سانتی متر است و با انجام حرکت رفت و برگشتی روی سطح مورد نظر از متمرکز کردن اسپری روی موضع خودداری کرده و چند لایه نازک اسپری کنید تا یک سطح یکنواخت رنگ آمیزی حاصل شود.

نگهداری

در پایان در صورتیکه هنوز مقداری از رنگ درون اسپری باقی مانده باشد، اسپری را سروته کنید و چند ثانیه اسپری کنید تا نازل از رنگ خالی شود. در غیر این صورت رنگ درون نازل خشک شده و اسپری برای دفعات بعدی قابل استفاده نیست.

 
جزئیات فنی
نوع اسپریافکت یا هنری

نوشتن دیدگاه

اسپری افکت سه بعدی دوپلی کالر

Dupli Color

ویژگی رنگ: شفاف به همراه ذرات رنگ شده

کارایی: جلوه ایجاد شده به رنگ زمینه بستگی دارد

حجم: 150 میلی لیتر که برای 0.6 مترمربع کافیست

ساخت آلمان

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0