شاخه ها

محصولات پاکر

اسپری های کیلر براق و مات

"ابزار ما" به حریم شخصی شما احترام گذاشته و از اطلاعات خصوصی شما محافظت می کند.

خرید و ثبت سفارش در همه روزهای هفته امکان پذیر است. بررسی سفارش ها بلافاصله بعد از ثبت سفارش انجام پذیرفته و از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

لطفا هنگام تکمیل فرایند خرید، اطلاعات مربوط به خود را با دقت وارد نمایید ارسال کالا به آدرس و مشخصات ثبت شده توسط شما، انجام می شود.

"ابزار ما" همه تلاش خود را به کار می گیرد تا کالای خریداری شده توسط شما در کمترین زمان ارسال شود. اگر بعد از ثبت سفارش به دلیل موجود نبودن کالا امکان ارسال ممکن نشود، این موضوع را به شما اطلاع می دهیم و  مبلغ دریافت شده حداکثر طی 1 روز کاری به صورت کارت به کارت بازگردانده خواهد شد.

در صورتیکه به هر دلیلی قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شوید باید این موضوع به سرعت از طریق تلفن به اطلاع "ابزارما" برسد تا فرایند خرید متوقف شود.

ابزارما سفارش ها را با پست به همه جای ایران ارسال می کند در تهران زمان انتظار 3 روز کاری است. حداکثر زمان انتظار برای شهرهای دیگر 7 روز کاری است.

در تهران امکان ارسال فوری داریم و هزینه ارسال با شما است. هنگام ثبت سفارش، ارسال فوری را انتخاب کنید. سفارش شما با الوپیک ارسال می شود و شما هزینه ارسال را به سفیر الو پیک پرداخت می کنید.

سفارش تلفنی هم داریم. با شماره های ما تماس بگیرید و سفارش رو ثبت کنید. تو تلگرام و اینستاگرام هم همینطور

در صورتیکه  کالای سفارش داده شده  و کالای دریافت شده توسط شما مغایرت داشته باشد، لطفا در اسرع وقت مغایرت را به اطلاع "ابزارما" برسانید. حق تعویض کالا و یا ارجاع در صورتیکه کالا صدمه ندیده باشد برای شما محفوظ است.

مرجوع کردن اسپری، انواع رنگ و کالاهایی که از پلمپ خارج شده باشد مقدور نیست. در انتخاب رنگ اسپری دقت لازم را مبذول بفرمایید.

استفاده از آرم و لوگوی "ابزار ما" بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای "ابزارما" ایجاد می کند.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0