"ابزار ما" به حریم شخصی کاربران احترام گذاشته و از اطلاعات خصوصی ایشان محافظت می کند.

خرید و ثبت سفارش برای کاربران در همه روزهای هفته امکان پذیر است. بررسی سفارش ها بلافاصله بعد از ثبت سفارش انجام پذیرفته و از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع مشتری خواهد رسید.

کاربران باید هنگام تکمیل فرایند خرید، اطلاعات مربوط به خود را با دقت وارد نمایند بدیهی است ارسال کالا به آدرس و مشخصات قید شده توسط کاربر، صورت می گیرد.

"ابزار ما" همه تلاش خود را به کار می گیرد تا کالای خریداری شده توسط مشتری در کمترین زمان ارسال شود و در صورتیکه تکمیل فرایند خرید میسر نشود و یا حتی بعد از ثبت سفارش به دلیل موجود نبودن کالا امکان ارسال ممکن نشود، حق متوقف کردن فرایند خرید برای "ابزار ما" محفوظ است. مبلغ دریافت شده از سوی مشتری حداکثر طی 1 روز کاری به صورت کارت به کارت بازگردانده خواهد شد.

در صورتیکه مشتری به هر دلیلی قبل از ارسال کالا توسط "ابزار ما" از خرید منصرف شود باید این موضوع به سرعت از طریق تلفن به اطلاع "ابزارما" برسد تا فرایند خرید متوقف شود.

از آنجائیکه ارسال کالا به تهران و سایر شهرها از طریق پست صورت می گیرد، ارسال در روزهای تعطیل میسر نیست و ابزارما از مشتریان محترم خواهشمند است این موضوع را هنگام سفارش مد نظر داشته باشند.

در صورتیکه  کالای سفارش داده شده  و کالای دریافت شده توسط مشتری مغایرت داشته باشد، مشتری باید در اسرع وقت مغایرت را به اطلاع "ابزارما" برساند. حق تعویض کالا و یا ارجاع توسط مشتری در صورتیکه کالا صدمه ندیده باشد برای مشتری محفوظ است.

مرجوع کردن اسپری، انواع رنگ و کالاهایی که از پلمپ خارج شده باشد مقدور نیست. در انتخاب رنگ اسپری دقت لازم را مبذول بفرمایید.

استفاده از آرم و لوگوی "ابزار ما" بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای "ابزارما" ایجاد می کند.