آیا فروشگاه اینترنتی ابزارما دارای نماد اعتماد "اینماد" می باشد؟

بله نماد اعتماد الکترونیک "اینماد" دریافت شده و در دامنه سایت به آدرس abzarema.com قابل مشاهده است.

آیا گروه ابزارما دارای فروشگاه فیزیکی می باشد؟

بله واقع در تهران گیشا بین هشتم و جواد فاضل پلاک 59 فروشگاه رنگ و ابزار برادران لطفی شماره تلفن 88240321 -88240320

چگونه در سایت ثبت نام کنم؟
ثبت نام در سایت "ابزارما" بسیار  آسان است. کافی است روی کلمه "عضویت" کلیک کنید و آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید.


چگونه کالای مورد نظر خود را سفارش دهم؟
در صورتیکه علاقمند به خرید کالایی باشید حتما باید وارد حساب کاربری خود بشوید، زیرا خرید در "ابزارما" به صورت پرداخت آنلاین می باشد. در صفحه شخصی خود در قسمت حساب کاربری، لطفا قسمت آدرس را پر کنید و در صورتیکه به طور پیش فرض عبارت "بدون نیاز به آدرس" قرار دارد آن را پاک کنید و سپس آدرس خود را بنویسید. از انجاییکه کاربران علاقمند به داشتن چند آدرس هستند تا در موقع لزوم از هریک از آنها استفاده کنند، گزینه "عنوان آدرس" قرار دارد تا آدرس های مختلف، عنوان های مختلف داشته باشند. بنابراین هر عنوان که مد نظر دارید در این قسمت وارد کنید، آدرس شما در این مرحله تکمیل می شود.
با انجام دادن این مراحل به راحتی می توانید انتخاب و ثبت سفارش نمایید.
در صفحه سفارش محصول، آدرس مورد نظر خود را اگر دارای چند آدرس هستید، انتخاب کنید و در قسمت "یک پیام بگذارید" اگر مورد خاصی در خصوص سفارش باید به اطلاع ما برسانید بیان فرمایید.
در ذیل صفحه سفارش با استفاده از لینک پرداخت، پرداخت را انجام دهید.


می خواهم بدون ثبت نام در سایت سفارش بدهم

از طریق شماره تلفن 88240320 سفارش را ثبت کنید، سفارش شما پس از هماهنگی خدمتتان ارسال می شود.


روش های ارسال چگونه است؟
ارسال برای شهر تهران بوسیله پیک و پست و برای شهرهای دیگر از طریق پست انجام می گیرد.

چه مدت طول می کشد تا سفارش خود را دریافت کنم؟
در شهر تهران ارسال سفارش در همان روز ثبت سفارش انجام می گیرد و ممکن است این زمان تا 48 ساعت افزایش پیدا کند.هزینه ارسال برای شهر تهران 7000 تومان درنظر گرفته شده است.

در سایر شهرها بسته به دور بودن شهر از مرکز استان این زمان طولانی تر شده و تا 72ساعت امکان افزایش دارد. همچنین در مواردی که ثبت آدرس توسط مشتری به طور کامل قید نشده باشد، زمان ارسال افزایش می یابد.

هزینه ارسال برای بسته تا 1 کیلوگرم 6500، برای 1 تا 2 کیلوگرم 8500، 2 تا 3 کیلوگرم 10000 و به ترتیب برای وزن های بالاتر به ازای هر 1 کیلوگرم 2000 تومان به هزینه ارسال اضافه می شود. بسته بندی برای کلیه سفارشات رایگان درنظر گرفته شده است.


کالایی که می خواهم در سایت وجود ندارد، چگونه در سایت سفارش دهم؟
در صورتیکه کالای مورد نظر شما، انواع رنگ ساختمانی، ابزار، لوازم ساختمانی،دستگیره، قفل و یراق آلات و لوازم جانبی منزل در سایت وجود نداشت، از طریق تلفن و یا ایمیل می توانید ثبت سفارش کنید. برای تکمیل سفارش، ما با شما تماس گرفته و سفارش شما را ارسال می کنیم.

"ابزارما" از خرید شما سپاسگذار است.